INFOART - O nas

INFOART powstał w 2005 roku, aby w ramach obsługi informatycznej zapewnić innym firmom profesjonalne usługi oraz pomoc w zakresie nowych technologii i problemów z nimi związanych. Starannie dobrany zespół, to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy specjalizują się w zagadnieniach sieci, ogólnie rozumianych systemów komputerowych oraz techniki telewizyjnej a ich praca to przede wszystkim bliski kontakt i natychmiastowe reagowanie na potrzeby lub incydenty pojawiające się po stronie Klienta.

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów powoduje, iż zaufały nam firmy z sektora małego i średniego biznesu, korporacje oraz sektor publiczny. Jesteśmy cenieni za profesjonalizm wykonywanych zadań, fachowe doradztwo oraz szybkość rozwiązywania każdej awarii a naszym celem jest współtworzenie sukcesu firm korzystających z naszych usług.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa oferta pokrywająca większość jego potrzeb informatycznych w tym realizacja zamówień nietypowych. Dzięki stałej współpracy z wieloma dystrybutorami i producentami, każdy z naszych klientów może dodatkowo liczyć na atrakcyjne ceny sprzętu komputerowego lub oprogramowania.

Grzegorz Strzelec
właściciel INFOART